Kia letos podpoří Nadaci Naše dítě částkou 600 000 Kč

01.03.2014 19:05 | Zprávy

Nadace Naše dítě prohloubí letos spolupráci se svým partnerem, automobilkou Kia. Svou velkou pomoc nadaci, která spočívá například v zapůjčení vozu Kia Sportage, rozšíří Kia o nové aktivity, např. darování 50 korun z každého prodaného auta této značky, nebo prodej dárcovských samolepek. Kia by letos měla díky těmto aktivitám poskytnout Nadaci Naše dítě 600 000 korun.

Kia letos podpoří Nadaci Naše dítě částkou 600 000 Kč
Foto: Kia
Popisek: Kia

Každý řidič, který si v roce 2014 pořídí nový vůz značky Kia, touto koupí podpoří Nadaci Naše dítě částkou padesáti korun. Ovšem ani majitelé již dříve zakoupených automobilů Kia nemusí zůstat stranou. Speciální edice dárcovských samolepek „Já a Kia pomáháme dětem“ v hodnotě 50,- Kč je k zakoupení u každého autorizovaného prodejce Kia nebo na firemním e-shopu http://shop.kia.com/.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora představila v Bruselu své energetické priority

13:33 Hospodářská komora představila v Bruselu své energetické priority

České firmy čelí vyšším cenám energií, než existují v sousedních státech, což výrazně ovlivňuje jeji…