Kia představila v Detroitu koncept GT4 Stinger s pohonem zadních kol

15.01.2014 18:16 | Zprávy

Kia Motors America (KMA) vrací zpět slavnou dobu čistokrevných a cenově dostupných sportovních vozů. Na autosalonu NAIAS (North American International Auto Show) v Detroitu odhalila GT4 Stinger, dosud nejagresivnější koncept Kia.

Kia představila v Detroitu koncept GT4 Stinger s pohonem zadních kol
Foto: Kia
Popisek: Kia

Vývoj designérského stylu Kia nabírá s představením konceptu GT4 Stinger nový odvážný směr. Není překvapením, že GT4 Stinger je dílem kalifornského designérského studia, které má na svém kontě také předchozí koncept Track'ster z roku 2012. A stejně jako v případě Track'steru není sportovní přitažlivost pouze povrchní záležitostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Martin Exner byl položen dotaz

K čemu ta pomoc Ukrajině je?

Netvrdím, že má pomoc skončit, ale válka ano. A co třeba ČR nebo Evropa dosud udělala pro její ukončení? Nebo to se sází jen na to, že budeme Ukrajinu vyzbrojovat a ta Rusko vojensky porazí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Obnova nádrží, nové tůně a revitalizace potoka v severních Čechách

22:08 Lesy ČR: Obnova nádrží, nové tůně a revitalizace potoka v severních Čechách

Pět vodních nádrží obnovily Lesy ČR v severních Čechách v rámci programu Vracíme vodu lesu. Do příro…