Královéhradecký kraj: Nové náchodské pavilony budou do léta plně vybavené

30.03.2021 17:56 | Zprávy

Královéhradecký kraj pokračuje v pořizování moderního vybavení pro dva nové pavilony Oblastní nemocnice Náchod. Celková hodnota všech pořízených zdravotnických technologií bude zhruba 200 milionů korun bez DPH.

Královéhradecký kraj: Nové náchodské pavilony budou do léta plně vybavené
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

Na svém pondělním jednání schválila krajská rada vyhlášení veřejných zakázek na pořízení vrtaček, pohybových přístrojů, kolenních motorových dlah, sterilizátorů, pojízdných sedaček, ultrazvuků, systému spánkové terapie, pojízdného dialyzačního přístroje, monitoru vitálních funkcí a dalšího vybavení v celkové předpokládané hodnotě přes 15 milionů korun bez daně.

„Díky všem připravovaným investicím bude náchodská nemocnice patřit k nejlépe vybaveným zdravotnickým zařízením. Chceme vybudovat špičková pracoviště pro veškerý personál a pacientům zajistit komfortní služby na úrovni 21. století,“ říká první náměstek hejtmana Pavel Bulíček odpovědný za oblast investic, inovací a informačních technologií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Margita Balaštíková byl položen dotaz

S kým chcete uzavřit koalici?

Volby zřejmě skutečně vyhrajete, ale co pak? S kým uzavřete koalici? Protože sami vládnout nemůžete (na to hlasy mít nebudete). A když jste zmínila průzkumy, čemu přičítáte, že v nich poslední době ANO oslabuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Studenti Slezského gymnázia v Opavě uklidili z lesů 1,5 tuny odpadu

20:16 Lesy ČR: Studenti Slezského gymnázia v Opavě uklidili z lesů 1,5 tuny odpadu

Téměř jeden a půl tuny odpadu sebrali ve středu 9. dubna v lesích a podél cest studenti prvního ročn…