Lesy ČR: Den za obnovu lesa je už podzimní tradicí, přijďte

19.09.2022 20:29 | Tisková zpráva

Třetí ročník úspěšné celostátní lesnické akce pro veřejnost, Den za obnovu lesa, pořádají Lesy České republiky v sobotu 15. října na 13 místech v zemi, tedy ve všech krajích. Účastníky čeká práce i zábava pro celou rodinu.

Lesy ČR: Den za obnovu lesa je už podzimní tradicí, přijďte
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

Loňského „Dne“ se zúčastnilo třináct tisíc lidí, kteří vysadili téměř 70 tisíc sazenic. I letos se může každý podle svých sil podílet na obnově lesa, pomoci s úklidem klestu nebo opravou oplocenek a dalšími lesnickými pracemi. Na mnoha místech bude k vidění sběr semen ze stojících stromů, měření dřeva, práce s koňmi v lese a lesnická technika v akci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Rok 2025 v záchranné stanici Archa patřil k nejnáročnějším v historii

16:26 Zoo Liberec: Rok 2025 v záchranné stanici Archa patřil k nejnáročnějším v historii

Uplynulý rok byl pro záchrannou stanici Archa v Liberci mimořádně náročný. Stanice během roku 2025 p…