Lesy Praha: K odpočinku při výletech vás zvou dva nové altány v Divoké Šárce

25.09.2019 9:15 | Zprávy

Léto se chýlí nenávratně ke konci a s ním i doba dovolených v dalekých exotických zemích. Ale nepropadejte podzimním depresím, krásné výlety si můžete užít i v pražské přírodě.

Lesy Praha: K odpočinku při výletech vás zvou dva nové altány v Divoké Šárce
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

A kde si cestou odpočinout, když vás z neustálého pochodování bolí nohy nebo vás zastihne jeden z lezavých podzimních dešťů? Přístřeší nabízí dva nové altány v Divoké Šárce, které během prázdnin zrekonstruovala naše truhlárna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: 80 lip srdčitých má připomínat 80 let od skončení 2. světové války

13:33 Nadace ČEZ: 80 lip srdčitých má připomínat 80 let od skončení 2. světové války

Alej o celkovém počtu osmdesáti lip srdčitých nyní zakořeňuje kolem cyklotrasy č. 211 v okolí Skřivá…