ŘLP ČR: Trojnásobný úspěch nové řídicí věže v Ostravě

16.06.2017 20:30 | Zprávy

Tři prestižní ceny získal státní podnik Řízení letového provozu České republiky za úspěšnou realizaci nového provozního střediska a řídicí věže na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě.

ŘLP ČR: Trojnásobný úspěch nové řídicí věže v Ostravě
Foto: ŘLP ČR
Popisek: ŘLP ČR

První cenou je „Dopravní stavba roku 2016“, druhou „Cena Development News“ a třetí je čestné uznání v soutěži „Stavba Moravskoslezského kraje za rok 2016“. Ve všech případech odborné poroty ocenily zejména technické, technologické a architektonické provedení této ojedinělé stavby se zřetelem na vytvoření specifického vnitřního prostoru.

„Stavba nového střediska v Ostravě je výsledkem mimořádného spojení vize s profesionalitou. Poděkování proto patří projektovému týmu ŘLP ČR, s. p., architektům, generálnímu dodavateli i všem ostatním dodavatelům, kteří odvedli špičkovou práci,“ uvedl při této příležitosti generální ředitel ŘLP ČR, s. p., Jan Klas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: V dodávce celníci objevili mrtvou zvěř

16:08 Celní správa: V dodávce celníci objevili mrtvou zvěř

Osm kusů mrtvé zvěře, přepravované v nevhodných podmínkách, odhalili při silniční kontrole celníci v…