Administrativní budova poskytuje v osmi nadzemních podlažích celkem 7 500 m2 prémiových kancelářských ploch a velkoryse dimenzované podzemní parkování s téměř stovkou parkovacích stání. Autorem projektu je studio CMC Architects. Rozsáhlé práce na výstavbě interiéru byly dokončeny po 10 měsících koncem března 2024. Návrh interiéru, který připravila také CMC Architects, nyní nabízí velmi vysoký standard z hlediska použitých technologií a materiálů. V 9. patře budovy se nachází exkluzivní terasa s výhledem na Pražský hrad.
„Pro skupinu CSG znamená přestěhování do nových prostor významný milník a je symbolem jejího dynamického růstu. Už nám nestačí pronajatá patra v administrativních budovách, vyrostli jsme natolik, že jsme schopni kancelářskou budovu obsadit prakticky celou,“ říká David Chour, výkonný ředitel CSG, a doplňuje: „Do nové budovy jsme zároveň mohli sestěhovat všechny naše společnosti, které byly dosud roztroušené na více místech v Praze či dokonce mimo metropoli, což není ideální s ohledem na setkávání se zahraničními zákazníky a partnery.“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: komerční tisková zpráva