Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2020 probudí Křižíkovu fontánu

07.10.2019 13:00 | Zprávy

Legendární Křižíkova fontána na Výstavišti Praha Holešovice se konečně dočká uplatnění odpovídajícího jejímu historickému i kulturnímu významu. Stane se jedním z hlavních dějišť pátého ročníku Metronome Festivalu Prague, který proběhne ve dnech 19. a 20. června 2020.

Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2020 probudí Křižíkovu fontánu
Foto: Tata Bojs
Popisek: Tata Bojs - Festival Metronome přinese divákům jedinečná hudební vystoupení

 Velmi speciální koncert zde odehrají pražští Tata Bojs, jejichž frontman Milan Cais novou scénu, která ponese název H2O, vizuálně přetvoří. Největší pražský hudební festival pod širým nebem se tak bude společně s Výstavištěm podílet na oživení tohoto unikátního prostoru a jeho rekonstrukci. V prodeji jsou aktuálně v omezeném počtu vstupenky na celý festival pouze za 1 390 Kč.

„Festival Metronome přinese divákům jedinečná hudební vystoupení, která zažijí pouze u nás. Pro rok 2020 propojíme unikátní program s unikátním místem. Ve spolupráci s Milanem Caisem a kapelou Tata Bojs jsme se rozhodli probudit Křižíkovu fontánu. Společně připravujeme jedinečný koncert, pro který Milan Cais navrhuje i samotnou scénu,“ říká pořadatel festivalu David Gaydečka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Elektrárny Dukovany a Dalešice loni navštívilo 54 138 zájemců

16:26 ČEZ: Elektrárny Dukovany a Dalešice loni navštívilo 54 138 zájemců

Přesně 54 138 návštěvníků si loni prohlédlo Jadernou elektrárnu Dukovany a Přečerpávací vodní elektr…