Koalice s Korytářem a ODS je na Liberecku stále otevřená, věří šéf Starostů

15.10.2012 17:34 | Zprávy

V krajích se začíná jednat o koalicích. Na Liberecku zvítězili Starostové, kteří chtějí vytvořit koalici se Změnou Jana Korytáře a ODS. Obě strany ale spolupráci navzájem odmítají. Občanští demokraté kvůli tomu dokonce na regionální radě přijali usnesení. V pořadu Dvacet minut Radiožurnálu o tom mluvil Martin Půta, lídr Starostů pro Liberecký kraj a možný budoucí hejtman.

Koalice s Korytářem a ODS je na Liberecku stále otevřená, věří šéf Starostů
Foto: martinputa.cz
Popisek: Martin Půta, starosta Hrádku nad Nisou

Na dvou jednáních, které měli Starostové s ODS, se o usnesení nemluvilo. „Chtěl bych zachovat chladnou hlavu a probrat to ve středu. Nebylo to příjemné překvapení,“ řekl Půta s nelibostí.

Podle něj jsou taková usnesení nerozumná, protože voliči většinou rozhodnou jinak, než se očekává, a pak to znesnadňuje vytvoření koalice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: První byty z transparentních elektronických aukcí budou mít první nájemníky

22:31 MHMP: První byty z transparentních elektronických aukcí budou mít první nájemníky

Hlavní město Praha úspěšně dokončilo pilotní projekt pronájmu městských bytů prostřednictvím transpa…