Třeskutý humor: Uslintaný Zeman, obdivovaný Zeman, alkoholik Havel, Babiš, ruský medvěd... Prohlédněte si FOTO

22.12.2015 10:41 | Zprávy

Politici jsou odedávna vděčným terčem české lidové tvořivosti. Všemožné výtvory různých kreativců kolují zejména po sociálních sítích, kde se setkávají buď s halasným souhlasem a veselím, nebo naopak s pohoršením a opovržením. ParlamentníListy.cz přinášejí ukázku toho, čím v předvánočním čase žije internet.

 Třeskutý humor: Uslintaný Zeman, obdivovaný Zeman, alkoholik Havel, Babiš, ruský medvěd... Prohlédněte si FOTO
Foto: pixabay.com
Popisek: Internet - ilustrační foto

Rubriku politického bizáru pravidelně plní náš nejvyšší ústavní činitel – prezident Miloš Zeman. Ve skupině jeho odpůrců, jež nese název „Zemane, jsi ostuda ČR. Já a dalších 5 000 000 voličů jsme tě nevolili“ se koncem týdne objevila fotomontáž, která naráží na prezidentovu příchylnost k alkoholu a Ruské federaci i absenci bezpečnostní prověrky kancléře Vratislava Mynáře. Uživatel Facebooku Jiří Procházka, který fotomontáž do skupiny přidal, uvádí, že Mynář je i bez prověrky na Hradě užitečný. Přišel totiž na to, jak prezidentovi pomoci od kocoviny. Stačí do uší nacpat nálož a odpálit. Po „vodkové smršti“ na ruském velvyslanectví by měl mít prezident opět čistou hlavu.

Komunitu „Český politický bizár“ zase inspirovalo uvedení sedmé části americké sci-fi ságy Hvězdné války s podtitulem Síla se probouzí do tuzemských kin k vytvoření fotomontáže, na níž připodobnili prezidenta Zemana k odpudivé postavě z hvězdné ságy Jabba Huttovi.

Miloš Zeman figuruje taktéž v seznamu československých a posléze českých prezidentů, které kdosi opatřil svéráznými popisky, jež shrnují roli těchto osob v našich dějinách. Tomáš Garrigue Masaryk je hodnocen jako osvoboditel, Václav Havel jako alkoholik, Václava Klause titulují slovem prognostik. Jediným skutečným prezidentem je dle názorů tvůrce/ů seznamu ten poslední – Miloš Zeman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Advokátka Hustáková: Drátěnková revoluce v ČR. Slouhové ztratili lídra. Spolupráce mezi Ruskem a USA

4:44 Advokátka Hustáková: Drátěnková revoluce v ČR. Slouhové ztratili lídra. Spolupráce mezi Ruskem a USA

„Čekají nás změny, které poválečné generace nezažily. Události, které proběhnou v naší zemi, se nebu…