980 Kč mám platit, to je na mě moc! Kalousek se směje

22.05.2023 13:17 | Ze sítí

980 Kč mám platit daň z nemovitosti za dům! To už je na mě moc! Takto ironicky komentoval exministr financí Miroslav Kalousek dvojnásobné zvýšení daně z nemovitosti, které on osobně považuje za únosné.

980 Kč mám platit, to je na mě moc! Kalousek se směje
Foto: Screen: YouTube
Popisek: Miroslav Kalousek

„Zdědil jsem po své mamince dům v Bechyni. Letos jsem se přihlásil k dani z nemovitosti a byla mi vyměřena ve výši 490 Kč/rok. A teď mi hrozí, že budu platit 980? Tak to ne, to už je na mě moc… Demisi! Fialo, odstup,“ píše na svém twitterovém profilu exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pro některé starobní důchodce je 980,- Kč 10% důchodu, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuserutin , 22.05.2023 14:56:14
ono by tě to šklebení rychle přešlo, ty darebáku, kdybys měl za každou svou nemovitost platit 10% ze svého příjmu.

|  9 |  0

Další články z rubriky

„Šedivé, závistivé nuly.“ Zeman vystoupil proti mocným

4:44 „Šedivé, závistivé nuly.“ Zeman vystoupil proti mocným

Bývalý prezident Miloš Zeman vystoupil na slavnostním zahájení prvního ročníku Školy sociální demokr…