Dotaz či spíše připomínka čtenáře Vratislava Prokopa souvisí s kompetencemi a schopnostmi nejen členů Strany svobodných občanů, ale i dalších politických představitelů."Předseda (Petr) Mach často radí, co a jak, přičemž on nikdy nebyl s to živit lidi a vydělávat na svou hlavu. Vždy to bylo něco, co bylo dotováno, nebo placeno státem.
Ovšem: totožně je na tom pan Hašek, Sobotka. Není to kritika, jako spíš výčitka, zdali podobní lidé mají právo řídit těch '10 milionů obyčejných', když ani nevědí, jaký je jejich 'obyčejný' život," napsal Prokop.
Jiří Remeš se svého předsedy zastává, mnohem hůř jsou na tom podle něj šéf ČSSD Bohuslav Sobotka nebo poslanec Marek Benda, kteří prý nikdy nepracovali jinde než v Parlamentu, a tudíž vůbec netuší, jaká je realita. Představa, že miliardář Andrej Babiš, šéf hnutí ANO, to právo řídit 10 milionů má, je však podle Remeše také zcestná.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: adr