Chovanec se tak zcela evidentně snaží očistit své jméno. To se v poslední době skloňuje v souvislosti s možnou korupcí. Na veřejnost se totiž dostala nahrávka, ve které člen ČSSD Kamil Choc nabízí podnikateli Lukáši Čadkovi pomoc v jeho sporu s Českou poštou. A za pomoc chce tři miliony – dva pro ČSSD a jeden pro ministra.
Premiér Sobotka Chovancově žádosti vyhověl. Podle Chovance jsou v ohrožení ekonomické zájmy státního podniku Česká pošta. „A rovněž s tím související pokus destabilizovat pomocí zpravodajsko-bezpečnostních prostředků situaci v resortu Ministerstva vnitra,“ uvedl. Mluvčí vlády Martin Ayrer následně vzkázal, že premiér tyto informace rozhodně nebere na lehkou váhu.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef