Dcera Johna McCaina zúčtovala s rodnou zemí: Obama je zoufalec, Putin je světová jednička

13.10.2015 20:47 | Zprávy

Dcera republikánského senátora Johna McCaina Meghan se zostra pustila do amerického prezidenta Baracka Obamy, který prý dokáže na mezinárodní scéně jen reagovat na kroky Ruska. Vzhledem k tomu, že to není naopak, můžeme říci, že nejmocnější muž v Rusku Vladimir Putin je světovým politikem číslo jedna. S odvoláním na televizi Fox News o tom informovala Komsomolskaja pravda.

Dcera Johna McCaina zúčtovala s rodnou zemí: Obama je zoufalec, Putin je světová jednička
Foto: pixabay.com
Popisek: USA- ilustrační foto

„Právě teď je Putin dominantní postavou na světové scéně. Ve srovnání s Obamou i Jimmy Carter vypadá jako Napoleon Bonaparte,“ poznamenala dcera senátora Johna McCaina. Informovala o tom Komsomolskaja pravda. Zprávu v češtině přinesl server První zprávy. Vyjádření politikovy dcery prý dnes přesně zapadá do republikánské snahy oslabit demokratického prezidenta Obamu či jeho pokračovatele v nadcházejících volbách.

CELÝ KOMENTÁŘ ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Kde je podle vás příčina toho, že je EU opět na druhé koleji, jak píšete?

Jak to změnit nebo je to podle vás důvod, proč by měla být EU rozpuštěna? Protože co kdy politici v EU dokázali vyřešit?! A není na čase, aby lidé měli možnost volit i EK, které podle mě rozhoduje o všem, ale jako voliči ji nemáme šanci ovlivnit její složení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němci spouští poradnu proti konspiracím: Řídí neziskovka bývalé udavačky Stasi

14:15 Němci spouští poradnu proti konspiracím: Řídí neziskovka bývalé udavačky Stasi

Friedrich Merz v Německu vede jednání o sestavení nové vlády, ale mezitím stále úřaduje kabinet soci…