Němečtí úředníci připouštějí, že tak v podstatě trpí bigamii, která je v Německu trestná, argumentují ale v zájmu dětí. Že by šlo o sjednocení rodiny nebo o zájmy Syřana, vyloučil Oliver Carstens, který je mluvčí kraje Pinneberg, jenž leží severozápadně od Hamburku a který příchod druhé Syřanovy manželky povolil. „Jde především o blaho dětí, které potřebují svou matku,“ uvedl.
Celý článek ZDE.
„Syřan zde má povolenou bigamii, může si přivést druhou ženu. Pozor, ne však druhou a třetí tchyni,“ uvedl brněnský právník Kolman s tím, že i v SRN o takto přísných trestech musí rozhodovat soud, a ne správní úřad.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nab