Gazdík nebo Herman? Hádka o pražského lídra prý pořádně zamotala vyjednávání lidovců se Starosty

24.03.2017 7:27 | Zprávy

Hnutí STAN čeká v sobotu volební sněm, na kterém budou Starostové a nezávislí v tajném hlasování schvalovat dohodu s KDU-ČSL. Zatím jde jen o rozdělení krajů v poměru osm ku šesti. Zdaleka není jasno o tom, jak to bude v Praze. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Gazdík nebo Herman? Hádka o pražského lídra prý pořádně zamotala vyjednávání lidovců se Starosty
Foto: Daniela Černá
Popisek: Místopředseda Poslanecké sněmovny a také zastupitel Zlínského kraje Petr Gazdík pokládal otázku prezidentovi

„Těch šest je pro STAN, včetně Prahy. Je to otázka pražské organizace, která se k tomu nějak postavila, nicméně my to s nimi určitě ještě projednáme a doufám v dohodu,“ cituje list vicepremiéra a šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka.

List poukazuje na to, že právě od pražských lidovců se o víkendu rozšířila zpráva, že se díky postoji šéfa STAN a místopředsedy Sněmovny Petra Gazdíka podařilo vyjednat post lídra v Praze pro lidovce, pro ministra kultury Daniela Hermana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

4:44 Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak se vyrábí dezinformace. Tak pojmenoval aktuální z řady komentářů pro Parl…