Hašek odmítl radikalizaci ČSSD. Sobotka ji chce

13.02.2011 20:56 | Zprávy

Na tom, kdo se na březnovém sjezdu stane šéfem ČSSD, bude záležet i její další politické směřování. Oba hlavní kandidáti na tento post na něj totiž mají jiný názor.

Hašek odmítl radikalizaci ČSSD. Sobotka ji chce

Boj mezi hlavními kandidáty na post budoucího šéfa ČSSD, jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem a Bohuslavem Sobotkou vrcholí.

Jihomoravský hejtman a kandidát na šéfa sociální demokracie Michal Hašek totiž v neděli odmítl názor úřadujícího předsedy strany Bohuslava Sobotky, aby se ČSSD stala radikální opozicí. ČSSD by podle něj měla být razantní, ale zároveň věcnou opozicí s vlastními alternativami k vládnutí koalice.

SLEDUJEME téma Volba předsedy ČSSD

Hašek to napsal v reakci na Sobotkovu zprávu, kterou předložil spolustraníkům na sobotním ústředním výkonném výboru. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jas

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavského úřad dostal dopisy o velvyslanci v Německu. Vážné informace vymlčel

4:45 Lipavského úřad dostal dopisy o velvyslanci v Německu. Vážné informace vymlčel

Závažné otazníky nad duševním zdravím českého velvyslance v Německu Jiřího Čisteckého přechází Lipav…