
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav
Prezident Miloš Zeman rozhodně případným jmenováním Sobotkových ministrů nesloží zbraně a dá se očekávat, že ministry i samotného premiéra s gustem klepne přes prsty při první chybě. Společně se svými přáteli v ČSSD prý bude nepochybně dále všemi prostředky bojovat proti premiérovi a dočkáme se ještě ledasčeho. Tak soudí komentátor Petr Nováček, který se rozepsal v MF Dnes.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav
Netvrdím, že má pomoc skončit, ale válka ano. A co třeba ČR nebo Evropa dosud udělala pro její ukončení? Nebo to se sází jen na to, že budeme Ukrajinu vyzbrojovat a ta Rusko vojensky porazí?
„Česká televize už dávno není tím, čím měla být,“ soudí ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz Ra…