Miroslav Sládek vzpomíná: Když potřebovali zvolit Havla, zavřeli mě na Pankrác. Jel v tom s nimi i Zeman

07.09.2016 17:26 | Zprávy

Předseda strany Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa 2016 Miroslav Sládek odpověděl na dotaz čtenáře ParlamentníchListů.cz, kterého zajímala Sládkova historie s Václavem Havlem, a posléze mu vyjádřil podporu.

Miroslav Sládek vzpomíná: Když potřebovali zvolit Havla, zavřeli mě na Pankrác. Jel v tom s nimi i Zeman
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

„Jsem pro prezidentský systém (USA), ne jako ve Francii. Věříte, že dnes už nebudete mít s politickým okolím takové potíže jako dřív?“ zeptal se JardaII. a otázal se také, co je pravdy na tom, že Sládek nebyl při volbě Václava Havla prezidentem vpuštěn do parlamentu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: spa

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To je smutku. Ambasáda USA v Bratislavě zahlcena

8:45 To je smutku. Ambasáda USA v Bratislavě zahlcena

„Měli bychom být velmi hrdí na to, že máme prezidenta, jehož hlavním cílem není vstupovat do válek, …