Modelka radí lidem o financích: Jak neskončit pod mostem

13.10.2011 19:01 | Zprávy

V České republice jezdí přes sedm milionů motorových vozidel. To znamená hustý provoz a velký počet nehod. Chrání nás pojistky, například povinné ručení či havarijní pojištění. Víme, jak nejlépe být ochráněni, jaké lze čerpat výhody a jaké povinnosti? O tom je další díl pořadu České televize Suma sumarum. Speciálním hostem bude tentokrát Agáta Hanychová - přiznává totiž, že bourá i čtyřikrát do roka.

Modelka radí lidem o financích: Jak neskončit pod mostem
Foto: Suma sumárum
Popisek: Agáta Hanychová

Povinné ručení, neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, musí mít ze zákona každé vozidlo. Pokud by jej majitel vozu přesto neměl a stal se viníkem dopravní nehody, musí veškerou škodu zaplatit on sám. Nabouraná auta, zničená svodidla, přivolanou sanitku, bolestné, trvalé následky. Může jít o miliony.  

Čtěte také:


A jaký je život po bouračce bez povinného ručení? A na co spoléhá celebrita, která bourá podle svých slov 4 krát do roka? To vše ukáže další díl pořadu Suma sumárum, ve kterém odborníci vysvětlí, co se zaplatit rozhodně vyplatí, kde, na čem a kolik můžeme ušetřit a také se dozvíte, jak se při havárii chovat, abyste nepřišli o další peníze. Svůj svérázný pohled představí ve čtvrtečním dílu děti, ale i uznávaný ekonom Tomáš Sedláček.  

"Když půl roku do někoho neťuknu, jsem nesvá," přiznává Hanychová

„Možná mám na to nějaký zvláštní talent, ale bourám často, dá se říci, že v pravidelných intervalech. Když půl roku do někoho neťuknu, jsem nesvá," přiznává v pořadu (rebelka) modelka. A přidává i historku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Alena Hechtová

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavského úřad dostal dopisy o velvyslanci v Německu. Vážné informace vymlčel

4:45 Lipavského úřad dostal dopisy o velvyslanci v Německu. Vážné informace vymlčel

Závažné otazníky nad duševním zdravím českého velvyslance v Německu Jiřího Čisteckého přechází Lipav…