Moravec a celá ČT se mohou podívat, i když asi nebudou chtít: Jejich kritik dostal další prostor

12.09.2017 8:12 | Zprávy

Výrazné kritice podrobil publicista a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský zpravodajství České televize. Podle jeho slov je semeništěm chyb, manipulací a polopravd. Uvedl to alespoň v rozhovoru na serveru Info.cz.

Moravec a celá ČT se mohou podívat, i když asi nebudou chtít: Jejich kritik dostal další prostor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Žantovský

Žantovský v rozhovoru mimo jiné uvedl, že lidé zodpovědní za vysílání zvou do vysílání České televize pořád ty samé tváře, což je například nejvíce vidět na vlajkových pořadech veřejnoprávního média. „Když vidím v České televizi debatu, jakoukoliv, vidím přesně vybrané tři hosty, o nichž je jasné, že budou mít všichni stejný názor,“ vadí Žantovskému.

„Když se tam dějí takovéto flagrantní chyby, přemýšlím, zda se jedná o chyby či o záměr,“ podotkl s tím, že v minulosti slyšel o tom, že editoři České televize jsou líní, aby vyhledávali jiné komentátory. „Buď to je tedy manipulace záměrná, nebo lenost,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pochod proti potratům zničený Policií ČR? Nová svědectví

4:40 Pochod proti potratům zničený Policií ČR? Nová svědectví

Pochod pro život musel být ukončen předčasně poté, co jej zablokovaly tisíce fanoušků potratů. Polic…