Paroubek napsal o Kalouskovi a jeho porouchané buzole

04.06.2013 18:01 | Zprávy

Podle předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka se Nečasově vládě nedaří vymanit z hospodářské krize. Na vině je prý „porouchaná buzola“ ministra financí Miroslava Kalouska. K tomuto vývoji přitom nemuselo dojít.

Paroubek napsal o Kalouskovi a jeho porouchané buzole
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jiří Paroubek

„Navzdory zveřejněným optimistickým pohledům různých analytiků je třeba upozornit, že k tomuto vývoji vůbec nemuselo dojít. To by ovšem ve vládě nesměla sedět skupina diletantů, kteří bohorovně přehlížejí doporučení opozice i zahraničních analýz,“ píše ve svém vyjádření Jiří Paroubek.

Podle něj není vláda Petra Nečase schopna pozitivní změny. „Opakovaně, více než rok, upozorňuji na nutnost podpory oživení české ekonomiky. Dosud se však i přes různé výroky ministra financí Kalouska i premiéra Nečase nestalo vůbec nic,“ stěžuje si Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Proč se scházíte s podezřelými lidmi?

Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cecílie Jílková: Pozor, pandemická dohoda WHO má sloužit lobbistům, cenzuře a digitálnímu sledování

15:59 Cecílie Jílková: Pozor, pandemická dohoda WHO má sloužit lobbistům, cenzuře a digitálnímu sledování

Pokud vám minulá pandemie přišla jako zlý, hodně dystopický sen, tak Pandemická dohoda WHO v podstat…