Pět minut. A video z covidového sněmovního semináře bylo smazáno

22.11.2023 20:52 | Monitoring

YouTube cenzuroval seminář týkající se současného pohledu na očkování proti covidu-19. Ten se uskutečnil na půdě Poslanecké sněmovny, která jej cenzurovat odmítla, informuje o tom česká verze Epoch Times.

Pět minut. A video z covidového sněmovního semináře bylo smazáno
Foto: Repro Youtube
Popisek: Mudr. Vladimír Čížek, signatář Otevřeného dopisu lékařů vládě, parlamentu a médiím

YouTube, jehož vlastník, společnost Alphabet (provozovatel Googlu), cenzuroval patnáct minut dlouhé video s projevem lékaře Vladimíra Čížka o devíti vládních „dezinformacích“ vztahujících se k očkování proti covidu-19.

Video nahrál 22. listopadu na svůj youtubový kanál Nadační fond Svědomí národa (NFSN). Ke smazání došlo podle žurnalistického projektu „pět minut po uploadu videa“, uvádí česká odnož webu Epoch Times.

„Dle rychlosti smazání se tedy lze domnívat, že video odstranil předem naprogramovaný algoritmus. Paradoxní na celé věci je skutečnost, že se jedná o záznam přednášky provedené na půdě Poslanecké sněmovny a o prezentaci skutečností, které jsou v přednášce doloženy ověřitelnými zdroji,“ upozorňuje dále server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Další informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Natálie Brožovská

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Co říkáte na to, s čím OPĚT přichází vaši bývalí spojenci?

Český rozhlas upozornil na to, že resorty MV a MPO, vedené ministry za STAN, přišly s návrhem novely “šmírovací” legislativy. Od poloviny roku 2025 se mají sbírat nejen údaje o tom, že byl uživatel na internetu (tj.odkud) a jak dlouho, ale i “cílové” IP adresy. A jste se STAN za jedno, co se týká to...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Předvolební Rumunsko: Za psaní na internet pokuty až čtvrt milionu

11:15 Předvolební Rumunsko: Za psaní na internet pokuty až čtvrt milionu

Napsat veřejně názor o politice se Rumunům může lehce vymstít. Vyjádřit sympatie na facebooku před t…