Proč se lidé nebouří? Hrozí nástup fašismu, varuje muž z Trikolóry

08.01.2021 15:07 | Zprávy

„Proevropských levicových sluníček přijde na demošku 200 000, ale pokud je demonstrace proti EU, proti omezování svobody, proti cenzuře, přijde pár stovek,“ kroutí hlavou Michal Malý z Trikolóry Václava Klause mladšího. Podle Malého v České republice hrozí nástup fašismu, kterému je třeba se vzepřít. Malý nechápe, že se lidé už dávno nebouří. Jednou podle něj může být natolik zle, že to celé skončí občanskou válkou.

Proč se lidé nebouří? Hrozí nástup fašismu, varuje muž z Trikolóry
Foto: archiv M. Malý
Popisek: Mchal Malý

Michal Malý (Trikolóra) má dojem, že se opět blížíme do fašistických časů, jaké svět znal ve 20. a 30. letech minulého století. Malý nechápe, že se lidé údajnému nástupu fašismu v naší zemi důrazněji nebrání.

„Proevropských levicových sluníček přijde na demošku 200 000, ale pokud je demonstrace proti EU, proti omezování svobody, proti cenzuře, přijde pár stovek, ostatním je jedno, co se děje. To nechápu, přece většina národa nejsou poslušné ovce,“ kroutil Malý hlavou na sociální síti Facebook.

Lidé jsou podle jeho názoru v klidu možná i proto, že si neuvědomují, že se EU jako celek v krizi zadluží a Češi, Moravané a Slezané budou splácet nejen dluhy své, ale i dluhy ostatních členských států EU.

Jako by to nestačilo, vláda Andreje Babiše (ANO) podle Malého odírá živnostníky a podnikatele, zatímco státní zaměstnanci mohou zůstal v klidu. Politici stále více regulují společnost a české školství podle Malého manipuluje děti do pozic budoucích levicových oddaných stoupenců EU. Důraz na inkluzi navíc podle jeho názoru nepomáhá handicapovaným dětem, ale brzdí ty nadané.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Petr Letocha byl položen dotaz

Migrační pakt

Popište prosím pregnantně dle všeho názoru výhody tohoto paktu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

U Moravce dusno. „Můžu taky něco říct?“ Černochová nebyla spokojena

16:40 U Moravce dusno. „Můžu taky něco říct?“ Černochová nebyla spokojena

Ve studiu Václava Moravce bylo chvílemi pořádně dusno. Před kamerami se hlasitě hádali šéf Pirátů Zd…