Sobotka dál vybírá ministryni práce

16.01.2014 13:10 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka pokračuje v sérii rozhovorů o obsazení Ministerstva práce a sociálních věcí. Server Novinky.cz píše o jeho ranní schůzce se zastupitelkou Olomouckého kraje Yvonou Kubjátovou. Té prý ale post ministryně nenabídl. Další možnou kandidátkou je Michaela Marksová-Tominová nebo jihočeská vicehejtmanka Ivana Stráská.

Sobotka dál vybírá ministryni práce
Foto: Daniela Černá
Popisek: Bohuslav Sobotka při senátní kampani v Otrokovicích

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka vybírá ministra práce a sociálních věcí mezi ženami. „Čas na rozmyšlenou nepotřebuji, to už jsem si rozmyslela. Pokud taková nabídka přijde, tak ji přijmu,“ citují Novinky.cz Tominovou. Řekla to po jednání s šéfem ČSSD.

Vyjádřila se i k prioritám resortu. „Úřady práce téměř úplně přišly o svoji původní funkci, o to, aby mohly dělat aktivní politiku zaměstnanosti a skutečně pomáhat nezaměstnaným,“ řekla s tím, že právě úřady práce by se měly vrátit ke svému původnímu poslání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: dkr

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Proč se scházíte s podezřelými lidmi?

Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

19:58 Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

Je na straně Ukrajiny. Bojoval za ni. Přesto ho onálepkovali za proruského a udělali z něj dezinform…