„Naprosto neprovokativně sděluji svůj názor, že paní Táňa Fischerová je hloupá osoba, která se domnívá, že má na rozum patent a vše, jak si to myslí ona, je správně a nikdo jiný pravdu nemá. Na rozdíl od ní si to já nemyslím, že tu pravdu mám, ale překládám tvrzení a fakta, která se prostě mnohým nelíbí, protože jsou životní komplikací," uvedla v reakci na Fischerovou Samková. Podle svých slov však necítí, na rozdíl od Fischerové, potřebu se navážet osobně do člověka, které v životě neviděla. „Což s bravurou činí paní Fischerová,“ dodala.
CELÝ ROZHOVOR S TÁŇOU FISCHEROVOU
„Pozoruhodná je jedna věc: Tak teď, co dělám, je špatně. OK. A kde byla paní Fischerová, když jsem se zastávala Romů, když jsem upozorňovala na to, že jsou nejslabším článkem práva a spravedlnosti, který, pokud nebude ochráněn, nikoliv pro ně samotné, ale kvůli právu jako takovému – tak to bude velmi špatně a velmi nebezpečné?“ otázala se dál Samková. „To jsem byla taky extremista, libující si v provokacích, že?“ pokračovala jízlivě.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef