VIDEO Flek na kostýmku Merkelové: Rajčata, to je svinstvo, paní kancléřko

07.09.2017 12:14 | Zprávy

Z „trampot“ kancléřky Angely Merkelové na předvolebních setkáních s voliči se pomalu stává nekonečný seriál. V podstatě ve všech městech se setkává s neskrývaným odporem větší či menší části přítomných.

VIDEO Flek na kostýmku Merkelové: Rajčata, to je svinstvo, paní kancléřko
Foto: archív autora
Popisek: Angela Merkelová

Před týdnem si lapálií kancléřky při předvolební kampani povšiml také britský levicový deník Guardian. Neslavně tehdy skončila její návštěva v Quedlinburgu, kde byla obligátně vypískána a vyzvána k odstoupení z funkce. Ještě horší to bylo v Thüringenu, kde se část jejích odpůrců navíc nebezpečně přibližovala k pódiu a policisté a osobní ochranka Merkelové byly v pohotovosti; nebylo dle jejich slov „zřejmé, co mají v úmyslu“. Na místě byl také napaden mladý dobrovolník CDU.

 

Včera promluvila kancléřka před davem svých příznivců i odpůrců v malém východoněmeckém městě Finsterwalde a ani tentokrát se vše neobešlo bez problémů. Jak hlásí magazín Focus, na Merkelovou lidé pískali po celou dobu jejího projevu. Vzduchem navíc létaly i hrubší urážky a stejně jako na předchozích shromážděních, také zde nemalá část publika požadovala odchod Merkelové z politiky. To všechno pro její neměnný názor na migrační politiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Josef Provazník

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Oni si myslí, že zbrojením se dají vyhrát volby.“ Klaus o přepisování dějin a Ukrajině

14:10 „Oni si myslí, že zbrojením se dají vyhrát volby.“ Klaus o přepisování dějin a Ukrajině

Od Beneše po Ukrajinu. Kniha pod tímto názvem s podtitulem 80 let od konce druhé světové války z per…