VÍME PRVNÍ Lídrem pražské kandidátky ANO bude Patrik Nacher

21.04.2018 15:48 | Zprávy

Po několika dnech jednání, při němž členové hnutí ANO v Praze vybírali lídra, byl podle informací ParlamentníchListů.cz s převahou zvolen do čela poslanec Patrik Nacher.

VÍME PRVNÍ Lídrem pražské kandidátky ANO bude Patrik Nacher
Foto: Archiv
Popisek: Patrik Nacher

Jeho soupeři v klání o „prvenství“ kandidátky a potenciální šanci stát se primátorem byli náměstkyně primátorky Eva Kislingerová a dvojice radních Libor Hadrava a Karel Grabein Procházka. Jak naše redakce v sobotu zjistila, Patrik Nacher byl zvolen s velkou převahou.

Co se možného koaličního vládnutí v Praze týká, sdělil pro ParlamentníListy.cz Nacher svůj postoj už před několika dny. „Bylo by poněkud amatérské půl roku před volbami, a ještě v momentě, kdy není zvolen lídr, schválená kandidátka a ani zvolený program, prozrazovat koaliční partnery. Kdo mě ale zná a zná moje dlouhodobé ukotvení, ví, že jsem liberálně, konzervativně a pravicově smýšlející člověk, tak si dovede představit, jakým směrem bych mířil.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

20:37 Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

Premiér Fiala se na podzim smál, když poslanec Vladimír Zlínský vznesl interpelaci, zda vláda nějak …