Začátek pořadu patřil startu zpravodajského kanálu Prima CNN, u kterého Xaver očekával, že ho komentátor sledoval „přilepený u obrazovky“. A Holec odvětil, že se přilepil hlavně na pořad, kde zpovídala bývalá pracovnice ČT Markéta Dobiášová exministra Tvrdíka. „Jaroslav Tvrdík neni žádnej tvrďák. Když rezignoval jako ministr, tak se u toho asi dvakrát rozbrečel. Ale to, co tam předvedla ta exredaktorka ČT Dobiášová, tam vlastně zanesla tu tradici České televize, opakujete nesmysly pořád dokola, toho hosta si ani nemusíte pozvat, protože ho nepotřebujete, nenecháte ho v podstatě promluvit, ale když ji i Jarda Tvrdík takhle utřel, tak to už je co říct,“ vypíchl komentátor jeden z pořadů.
Ale shledal, že je dobře, že má ČT24 konkurenci, protože Prima CNN alespoň není „televizní divize TOP 09“ a pochválil moderní studio. Pak se opět věnoval interview s Tvrdíkem, řka, že to je škola ČT24. „Já nechápu, že se politici nevzbouří a neřeknou, my k vám nebudeme chodit, když nám nasadíte roubík hned po příchodu a usednutí do studia nás nenecháte mluvit. Proč jsme tady?“ dodal. Xaver pak konstatoval, že politici přeceňují význam ČT, což Holec připustil.
Dále se řešilo, jak dlouho se ještě budou nosit roušky. Holec upozornil, že když šéf stomatologické komory Roman Šmucler dal naději, že by roušky mohly skončit s nouzovým stavem, tak to Jan Hamáček na Twitteru vehementně popřel. Holec teoretizoval, že ministrovi vnitra se v nouzovém stavu zalíbilo, protože z něj udělal lídra. Komentátor sám doufá, že roušky už bude brzy možné odložit.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kas