Zeman ještě letos objede všechny kraje, začne na Zlínsku

16.08.2013 16:54 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman objede ještě letos všechny kraje mimo Prahy, kde sídlí. Zeman svoje turné začne v září ve Zlínském kraji a skončí v prosinci na Vysočině, informovala hradní mluvčí Hana Burianová. Pokud budou předčasné volby koncem října, navštíví před nimi šest krajů. Zeman se v každém ze 13 krajů zdrží tři dny.

Zeman ještě letos objede všechny kraje, začne na Zlínsku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Podle zveřejněného harmonogramu by Miloš Zeman před případnými říjnovými volbami stihl navštívit mimo jiné dva kraje s největší nezaměstnaností v Česku. Podle politologa Jana Outlého vše záleží na tom, jak Zeman své návštěvy pojme. Jejich program nebyl ještě zveřejněn.

"Pokud by to měla být součást nějaké předvolební prezentace zemanovců, tak je to samozřejmě něco, co nekoresponduje s pojetím prezidenta v dosavadní tradici, ale naopak to bude korespondovat s tím, co Zeman avizoval, že bude tradice bourat a neuznávat a přímé zapojení prezidenta do kampaně by bylo bezesporu něčím novým v našem prostředí a podle mého názoru ne žádoucím," řekl Outlý. Dodal, že zatím nechce situaci předjímat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan, čtk

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

12:31 Zlevnil „smažák“. Ale když Čech zjistí pravdu o ceně, zaskočí mu

Příjemné překvapení čekalo v uplynulých týdnech všechny milovníky tradičního „smažáku“. Mnohé zákazn…