Zeman se na Hradě setká s bývalým rakouským prezidentem Fischerem

20.10.2016 6:09 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman se dnes setká s bývalým rakouským prezidentem Heinzem Fischerem. Na Pražském hradě ho přijme hodinu před polednem, sdělil mluvčí Zemana Jiří Ovčáček. Půjde podle něj o přátelské setkání.

Zeman se na Hradě setká s bývalým rakouským prezidentem Fischerem
Foto: ReproFoto: webtv.un.org
Popisek: Prezident Miloš Zeman v OSN

O tom, že politiky pojí přátelské vazby, mluvili oba třeba při poslední Fischerově návštěvě Česka. Uskutečnila se letos v dubnu v Lánech. Fischer byl po čínském prezidentu Si Ťin-pchingovi druhým cizím státníkem, se kterým se Zeman setkal v Lánech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

20:37 Přišel Fiala, vyletěly potraty. Propad porodnosti po vakcíně. Sněmovna se otřásala

Premiér Fiala se na podzim smál, když poslanec Vladimír Zlínský vznesl interpelaci, zda vláda nějak …