Zoufalci a trosečníci. Doktor Macek ostře sepsul ty, co přemlouvají Václava Klause

27.08.2013 11:45 | Zprávy

Podruhé během dvou dní se doktor Miroslav Macek na svém blogu vyjádřil ke snaze některých lidí přimět k návratu do politiky Václava Klause. Tentokrát ostře oglosoval úroveň těch, kteří Václava Klause za tímto účelem oslovují.

Zoufalci a trosečníci. Doktor Macek ostře sepsul ty, co přemlouvají Václava Klause
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Miroslav Macek se v posledních dnech baví tím, jak se spekuluje o návratu Václava Klause do politické arény. Zejména jej prý baví dohady komentátorů, kolik „politických osobností“ musí vyjádřit přání být zaštítěni Klausem, aby se bývalý prezident rozhodl vrátit do aktivní politiky.

Na těchto spekulacích je podle Macka úsměvné především to, že mluví o „politických osobnostech“, přitom nikoho takového prý mezi prosebníky nelze nalézt. „Ať se rozhlížím, jak se rozhlížím, zatím nevidím ani jednu. Jen trosečníky, kteří hledají další lehkoživné angažmá a doufají, že voličstvo zapomene na jejich zoufalou minulost,“ zhodnotil Macek kvality lidí, kteří projevují ambici „jít do toho s Klausem“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Proč se scházíte s podezřelými lidmi?

Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

19:58 Už ty blbosti nemohl číst, dal Jana Cempera k soudu. Dnes další pokračování

Je na straně Ukrajiny. Bojoval za ni. Přesto ho onálepkovali za proruského a udělali z něj dezinform…