František Dostál: Čisté ručky jiné čisté ruce omývají...

25.10.2016 10:12 | Zprávy

S příchodem podzimu přituhuje a dávají o sobě vědět i ranní mrazíky. Nějak ale už dlouho cosi tuhne v policii i v justici.

František Dostál: Čisté ručky jiné čisté ruce omývají...
Foto: Dostál František
Popisek: Václav Havel - výřez

Viz třeba poslední případ nějaké zástupkyně a elitních policistů v jisté kauze spojené třeba i s jednou pražskou nemocnicí. Jenže pozor! Od roku 1990 u nás nikdo nikdy za nic nemohl, a proto jsou všichni nevinní! Za všechno může jen ten naivka Václav Havel. To aby bylo jasno. Navíc ráčkoval a rád se nechával zavírat a dokonce měl jednou u kalhot i krátké nohavice!

Havel V foto Fr Dostál

 

 

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Plán na zrychlení Green Dealu

Vážně něco takového EK plánuje? To už úplně zešílela? A jaká je šance, že se jí to nepodaří, a je vůbec nějaká naděje, se GD podaří ještě rozumně přehodnotit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Radomír Vacek: Rusko a Evropa

13:33 Radomír Vacek: Rusko a Evropa

Rusko leží jak v Evropě, tak v Asii. Evropská část činí asi 23% celkového území Ruska, tato část při…