Ivo Valenta: Nevymýšlejme, probůh, nové mluvnické rody pro jednotlivá pohlaví!

23.05.2021 7:35 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k novodobým gender trendům.

Ivo Valenta: Nevymýšlejme, probůh, nové mluvnické rody pro jednotlivá pohlaví!
Foto: archiv I. Valenty
Popisek: Ivo Valenta

Nechám se oslovovat oni nebo ono?! Svět se vážně zbláznil! „Dnes vám pyšně oznamuji, že se nově identifikuji jako nebinární a nechám se oslovovat oni nebo ono.“ – uvedlo/uvedli zpívající osoba Demi Lovato. ZDE

Vím, že novodobým trendem je vzrůstající počet nejrůznějších genderů, kterých už jsou dnes desítky. A každý, kdo jde touto cestou, je cool, trendy a in. A čím zajímavější a netradičnější gender či sexualita, tím více prostoru dotyčný dostává také v mediální rovině – tím spíše, pokud se jedná o osobu známou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: ČT pekelnej mariáš betl nebo durch?

19:20 Pavel Foltán: ČT pekelnej mariáš betl nebo durch?

„Takže toho Součka si klidně odvolejte a hezky rychle – už jste ho měli odvolat dávno. Respektive js…