Mnozí odpůrci toho velkopodnikatele na druhé straně velebí Vladimíra Putina, důstojníka zločinecké KGB srovnatelné s gestapem nebo SD, který je prezidentem Ruska. Takovým lidem nejde o morálku, ale o něco jiného.
Asi by se nikomu rozumnému nelíbilo, kdyby po porážce Německa v II. světové válce stanul v jeho čele bývalý gestapák. Ale přesně to se stalo v Rusku!
Rozumím tomu, že usvědčení agenti StB nemohou podle lustračního zákona zastávat důležité funkce ve státě. Jenomže mnohým bohužel vadí víc ti malí zloduši, než velcí. Daleko horšími zločinci totiž byli ti, co tvořili pilíře zločinného komunistického režimu na rozdíl od agentů KGB, StB, Stasi apod. Putin se dobrovolně stal komunistou a dal se ke KGB. Takoví jako on patřili k těm, kteří aktivně sloužili rudému zlu a lámali charaktery druhých lidí, když je nutili a někdy i brutálním násilím, aby donášeli na své okolí. Je jasné, že KGB nebyla spolkem lidumilů, ale zločineckou komunistickou organizací, která zabíjela, mučila a věznila desítky milionů lidi.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz