Bartošek (KDU-ČSL): Sociální demokraté, kdo seje vítr

13.08.2012 9:25 | Zprávy

No co už jim zbývá, než tu ostudu uhájit. Co se námětu bilbordové kampaně ČSSD týče, tak jsme se vrátili do hluboké historie ideologických masakrů.

Bartošek (KDU-ČSL): Sociální demokraté, kdo seje vítr
Foto: ČSSD
Popisek: Propagační obrázek Čssd k církevním restitucím

Opravdu nezbývá než zvolit taktiku: pojďme tiše zapomenout na doktora Ratha a udělejme loupežníka z někoho jiného?

Pan Sobotka prohlásil, že ČSSD nikdy na církve neútočila a útočit nebude, neboť si jich váží a respektuje je. „Nekritizujeme církve, kritizujeme vládní návrh zákona,“ zdůraznil. A ten billboard má být co, prosím?

Tak to já kritizuji rovnou ČSSD. Za kampaň, která - jak jistě chtěli - přitáhla pozornost médií. To je přeci zbožné přání všech, kdo se v oblasti PR pohybují.

Jednoduchá hesla, zkratkovité symboly. Proč si ovšem ČSSD do fotky vybrala ruku, která vypadá jak ruka katolického biskupa? Proč nezvolila symbol oblečení rabína? Protože katolická církev je snadný cíl pro většinovou masu zmasírovanou komunistickou propagandou. Každý, komu je dnes nad čtyřicet, byl ve škole několikrát povinně na otřesných Vávrových filmech, ve kterých se tuční preláti zalití sádlem podílejí na smrti Jana Husa. Tak komunisté stvořili nepřítele, JEHOŽ OBRAZ SE ZAŽRAL DO DUŠE MAS NA NĚKOLIK GENERACÍ.

Je to tedy tak, že si kopneme do těch, kde očekáváme nejmenší odpor? Dokonce tolerovaný masově zhlouplou společností. A tak se ptám, kdo to bude příště, kdo se zas znelíbí „dělnickým masám“? A kdy přijde jejich „ozbrojená pěst“? Soudě podle rudých preferencí, už brzy.

Co jest ukradeno, má se vrátit, respektive krást je špatné za jakýchkoli okolností, i když mi okradený není právě sympatický. Zastávám tento názor jako občan. Je jasné že si mnozí budou tento názor spojovat s tím, že jsem členem KDU-ČSL. Jenže já mám tento názor bez ohledu na to, komu se ukradlo a komu se má vracet.

Když už si ČSSD snaží nahnat body takto lacinou kampaní, ptám se kde byli, když se rozbíhala otřesná Drábkova sociální reforma? Co? Materiálů bylo dost, pochybností o transparentnosti ze strany MPSV ještě víc. Podklady k činům měli. A co z toho bylo? Pár upocených tiskovek a tichoučko po pěšince.

Prostě jaká setba, taková žeň. Doufám že za tuto kampaň ČSSD řádně „sklidí“.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kdu.cz

Mgr. Nina Nováková byl položen dotaz

Můžete zaručit, že návrh na výpověď bez důvodu za žádnou cenu nepodpoříte?

Vždyť je vůči pracujícím lidem úplně asociální. A hlavně nemyslíte, že je třeba spíš řešit, proč když tvrdě pracujeme, tak většina z nás sotva vyjde s platem? Že máme tak nízkou životní úroveň, že vlastní bydlení je už luxus?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Mělo by se Česko zapojit do budování evropského protiraketového štítu?

8:04 Zdechovský (KDU-ČSL): Mělo by se Česko zapojit do budování evropského protiraketového štítu?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke společné evropské obraně.