Obyvatelé i řidiči se již s dopravními změnami seznámili a očekávané scénáře závažných dopravních komplikací či dokonce kolapsů se zatím nenaplnily. Závažné výkyvy se neobjevily ani ve veřejné dopravě.
Jaké práce už probíhají?
Od zahájení rekonstrukce probíhají stavební práce na polovině mostu ve směru z Uherského Hradiště do Starého Města. Podle informací od stavební společnosti SKANSKA by tato první fáze měla být dokončena do letních měsíců, následně se práce přesunou na druhou polovinu mostu. Zároveň je prováděna sanace spodní stavby a spodního povrchu nosné konstrukce mostu, a to i s využitím pontonů na řece Moravě.
Práce se posunou k Rybárnám

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV