„Celkem v 8 krajích jdeme do podzimních voleb ve spolupráci s dalšími stranami. Dnes jsme podepsali dohodu s KDU-ČSL v Ústeckém kraji, kde nyní vládnou komunisté. A také to v regionu podle toho vypadá. Cíl je tedy jasný – dostat komunisty z krajské vlády a zlepšit situaci v kraji. V čele kandidátky stojí dlouholetý úspěšný starosta Kadaně Jiří Kulhánek. Každý, kdo město navštíví, vidí, jak prosperuje, a já jsem si jistý, že se mu podobný úspěch podaří zopakovat, když uspěje v podzimních volbách a povede celý kraj,“ uvádí předseda ODS Petr Fiala.
„Mám radost, že se nám podařilo domluvit spolupráci s ODS pro nadcházející volby v Ústeckém kraji. Chceme, aby z bohatství Ústeckého kraje, který má největší zásoby povrchové vody, těžili především jeho občané. KDU-ČSL pro tuto spolupráci nabízí kompetentní lidi, kteří mají chuť měnit kraj k lepšímu,“ doplňuje předseda KDU-ČSL Marian Jurečka.
„Jsem velice rád, že se podařila domluvit společná kandidátka. V jejím čele stojí nejkompetentnější lídr Jiří Kulhánek a já věřím, že bude úspěšná a bude útočit na pozici hejtmana Ústeckého kraje,“ říká předseda ústecké ODS Karel Krejza.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV