Hejtman Bubeníček: Je naší povinností nezapomínat na ty, kteří se nikdy nevrátili

29.04.2016 9:10 | Zprávy

Uctění památky 313 obětí pochodu smrti se v rámci pietního aktu v Krupce Na Prokopce zúčastnil vedle řady pozvaných také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Hejtman Bubeníček: Je naší povinností nezapomínat na ty, kteří se nikdy nevrátili
Foto: Redakce
Popisek: hejtman Bubeníček (KSČM)

Květiny položil spolu se zástupci velvyslanectví všech států zúčastněných v bojích 2. světové války, místopředsedou senátu Zdeňkem Škromachem, představiteli vlády i Parlamentu České republiky, dobrovolných organizací regionu i předních ekumenických reprezentantů kraje.

Všichni mluvčí ve svých projevech připomněli zrůdnost pochodů smrti v období konce 2. světové války. „Je naší povinností nezapomínat na ty, kteří se nikdy nevrátili ke svým blízkým,“ uvedl mimo jiné hejtman Bubeníček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Kde je podle vás příčina toho, že je EU opět na druhé koleji, jak píšete?

Jak to změnit nebo je to podle vás důvod, proč by měla být EU rozpuštěna? Protože co kdy politici v EU dokázali vyřešit?! A není na čase, aby lidé měli možnost volit i EK, které podle mě rozhoduje o všem, ale jako voliči ji nemáme šanci ovlivnit její složení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hašek (PRO): Zelenskyj od Trumpa ujel jako malý kluk

16:02 Hašek (PRO): Zelenskyj od Trumpa ujel jako malý kluk

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na jednání prezidentů Donalda Trumpa a Volodymyra Zelen…