Hejtman Kuba: My sliby plníme

11.12.2022 17:14 | Ze sítí

Informace na facebookovém profilu k zahájení mezinárodní dopravy z Jihočeského letiště

Hejtman Kuba: My sliby plníme
Foto: Hana Brožková
Popisek: Martin Kuba, hejtman Jihočeského kraje

Milí Jihočeši, je to tady! Už příští léto budete moct odletět na dovolenou z Jihočeského letiště. Čedok má od dneška v prodeji první destinace a od srpna 2023 bude létat z Českých Budějovic na Rhodos a do turecké Antalye. Charterové lety bude jako první dopravce zajišťovat letecká společnost Smartwings letadly typu Boeing 737.

Jsem rád, že jsme to zvládli. Slíbil jsem vám před volbami, že proto uděláme maximum, ale věděl jsem, že tohle bude po těch letech fakt složitý. Tomu už skoro nikdo nevěřil. O to větší radost mám z toho, že to vyšlo a že začneme už v létě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

očkování proti SLAK

Proč se u nás neočkuje proti SLAK?? Proč toto očkování EU zakázala? Proč všude ve světě se očkuje? A je pravda, že v Rakousku se zabíjí jen nakažené kusy??

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Vy jste prostě zbaběle počkal, až se rozprava uzavře,pane ministře

22:33 Schillerová (ANO): Vy jste prostě zbaběle počkal, až se rozprava uzavře,pane ministře

Projev na 134. schůzi Poslanecké sněmovny 16. dubna 2025 k vládnímu návrhu zákona o poskytování někt…