Kubisková (Přísaha): Naprosto skandální reakce vysočinského hejtmana Vítězslava Schreka

23.02.2024 16:03 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zásahu NCOZ v nemocnicích Ústecka a Vysočiny.

Kubisková (Přísaha): Naprosto skandální reakce vysočinského hejtmana Vítězslava Schreka
Foto: Facebook
Popisek: Karolína Kubisková

Tak tohle si dejte. Přestože už uplynuly dva dny, kdy detektivové z NCOZ zasahovali v nemocnicích v Ústí a Jihlavě a zadrželi jejich ředitele, na rozdíl od ústeckého kraje, který ředitele okamžitě odvolal, vedení kraje Vysočina stále nevyvodilo žádnou odpovědnost.

A to přesto, že podle NCOZ šlo o organizovanou skupinu, která ovlivňovala veřejné zakázky ve prospěch spřátelených firem a brala úplatky ve výši 10 % z každé zakázky.

Jaká byla reakce vysočinského hejtmana Vítězslava Schreka (ODS a STO)? Naprosto skandální!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Tři roky ukrajinské války aneb Až do posledního Ukrajince

22:14 Štěpánek (Trikolora): Tři roky ukrajinské války aneb Až do posledního Ukrajince

Od začátku ukrajinské války uplynuly tři roky. Je to příležitost připomenout si, proč, jak, kvůli ko…