Lídrem Svobodných ve volbách do EP bude Petr Mach

25.07.2018 15:16 | Zprávy

Jedničkou kandidátky Svobodných do voleb do EP byl v primárních volbách zvolen Petr Mach.

Lídrem Svobodných ve volbách do EP bude Petr Mach
Foto: Daniela Černá
Popisek: Petr Mach

Ve volbách mohli hlasovat všichni členové a registrovaní příznivci. Pro bývalého europoslance Macha hlasovalo 47 % voličů, druhý v pořadí, místopředseda strany Radim Smetka, získal 39 % hlasů. Zbylé hlasy získali další tři kandidáti.

„Věřím v dobrou spolupráci jak s Republikovým předsednictvem, tak Republikovým výborem. Budu dělat maximum, abychom toto vítězství v primárkách převtělili v úspěch ve volbách do EP 2019. Věřím v budoucnost Svobodných a našich myšlenek,“ uvedl Petr Mach.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Blázen a křupan

22:01 Laudát (KAN): Blázen a křupan

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nelichotivým označením amerického prezidenta Donald…