Ministr Výborný: Jasný důkaz, že naše vláda demokracii posiluje

29.04.2025 4:29 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ukazatelům demokracie.

Ministr Výborný: Jasný důkaz, že naše vláda demokracii posiluje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zemědělství Marek Výborný se vyjádřil ke čtvrtému kolu dotací v rámci Strategického plánu Společné zemědělské politiky 2023-2027

Česká republika dnes patří mezi 25 zemí světa, které jsou hodnoceny jako plně demokratické. Je to jasný důkaz, že naše vláda demokracii posiluje a posouvá naši zemi správným směrem.

Nezapomínejme, že za vlády Andreje Babiše tomu tak nebylo – Česká republika tehdy mezi plně demokratické země nepatřila. Demokracie není samozřejmost. Je na nás všech, abychom ji chránili a upevňovali i do budoucna.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Diskuse obsahuje 27 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Nepodléhám protizbraňovému šílenství - vždy je lepší spolupráce

16:04 Senátor Hraba: Nepodléhám protizbraňovému šílenství - vždy je lepší spolupráce

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zbraním ve společnosti.