ODS: Kontaktní tour europoslanců dorazila na Vysočinu

25.05.2024 16:02 | Tisková zpráva

Alexandr Vondra, Veronika Vrecionová a Ondřej Krutílek pokračují v kontaktní tour napříč Českem. Ve středu navštívili Vysočinu. Vysočina je dnes krajem s významným rozvojem. Součástí návštěvy byla i prohlídka rodinné firmy Spider, specializující se na výrobu unikátních svahových sekaček s významným exportem do zahraničí.

ODS: Kontaktní tour europoslanců dorazila na Vysočinu
Foto: ODS
Popisek: ODS

„V rámci cesty po Vysočině jsme se zastavili v Humpolci, mece české poezie. Samozřejmě rodišti největšího moderního českého básníka Ivana Martina Jirouse. Kdysi tu sedm let žil další velikán Jan Zábrana. Letos uplyne 40 let od jeho úmrtí. Následovala proto zastávka v místním Knihkupectví Jana Zábrany. Šéfuje mu Karel Kratochvíl se svou ženou. Šéfuje také místní ODS. Jsme přece strana vzdělanců. Knihkupectví je úžasně zásobené a přestože teď v kampani nemám čas na knihy, tady jsem neodolal. Skvělá návštěva města literatury,“ uvedl Alexandr Vondra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Petr Letocha byl položen dotaz

Přebujelý sociální systém

Dobrý den. Mám tento dotaz : Jak vysoký musí být vysoký důchod, aby mohl být ořezán? Myslel jste pouze důchody bývalých poslanců soudců apod. nebo běžných občanů? Děkuji za odpověď. Důchodce

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Celní válka s USA znamená – bojujme a zaměřme se i jinam

9:15 Vích (SPD): Celní válka s USA znamená – bojujme a zaměřme se i jinam

Překvapivé rozhodnutí USA zavést vysoká cla „pokládá“ finanční trhy, nepanikařme a přizpůsobme se si…