Okamura (SPD): Volit ODS znamená volit Markétu Pekarovou Adamovou

23.08.2022 14:27 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k nadcházejícím senátním a komunálním volbám.

Okamura (SPD): Volit ODS znamená volit Markétu Pekarovou Adamovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

ODS bude v zářijových komunálních volbách kandidovat v koalici s TOP09. Nepřekvapuje mě to. Volit ODS = volit TOP09. Volit ODS znamená volit Markétu Pekarovou Adamovou. Jasné a srozumitelné.

Nejste spokojení s vládou Petra Fialy? Již 23. a 24. září 2022 bude “referendum” o Fialově vládě! V tomto termínu proběhnou komunální a senátní volby - přijďte k volbám i s vaší rodinou a přáteli vyjádřit váš názor na Fialovu vládní pětikoalici a podpořte opoziční SPD! Důležité je netříštit hlasy! Jedině dobrý výsledek parlamentní opozice ve volbách vytvoří tlak na vládu, aby jednala v zájmu občanů! Nemá žádný smysl volit jakékoli neparlamentní strany, protože nejsou ve Sněmovně! Zářijové volby budou referendem o vládě! K těmto volbám je potřeba napnout veškeré síly. Podpořte prosím jednotně kandidáty SPD, abychom vyslali jasný signál Fialově vládě! V jednotě je síla! Pojďme zatáhnout za jeden provaz! Děkuji!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Jaký přínos by pro nás mělo vystoupení z NATO?

Kde berete jistotu, že bysme pak nedopadli jako Ukrajina? Protože co je jisté, sami bysme se neubránili. A co si myslíte o zřízení evropské armády? Jste pro nebo ne? A můžete svou odpověď zdůvodnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): MPA. Dohodla notičky z vlády a neumožnila hlasování ...nechtělo se jí

12:17 Mašek (ANO): MPA. Dohodla notičky z vlády a neumožnila hlasování ...nechtělo se jí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Markétě Pekarové Adamové a ústavní žalobě hnutí ANO…