Premiér Fiala: Nemůžeme se spolehnout na konstruktivní opozici, ale pouze sami na sebe

08.04.2022 19:58 | Zprávy

Úvodní projev na 30. kongresu ODS

Premiér Fiala: Nemůžeme se spolehnout na konstruktivní opozici, ale pouze sami na sebe
Foto: Screen: ceskenoviny.cz
Popisek: Petr Fiala na volebním kongresu ODS.

Vážení přátelé, dámy a pánové, vážení hosté,

jsem velice rád, že vás tady mohu dnes osobně všechny vidět a pozdravit. S významnou částí z vás jsme se v posledních dvou letech setkali mnohokrát. Zejména na našich stranických akcích a v průběhu velice intenzivní volební kampaně. 

Ale dnešní příležitost je jiná. Budeme po dvou letech – o něco více než dvou letech – společně rekapitulovat, hodnotit, ale hlavně budeme připravovat další společnou budoucnost – společnou budoucnost nejen Občanské demokratické strany, ale i celé České republiky.

Nejprve vám chci všem poděkovat. Každému z vás, jak tady sedíte. Protože každý z vás má svůj podíl na tom, že Česká republika má opět slušnou demokratickou vládu a že tuto vládu vede premiér za ODS. Děkuji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Spojíte se s SPD?

Půjdete do voleb společně? A co po volbách, umíte si s SPD představit koalici? Ještě by mě zajímalo, kdo za vás bude vlastně kandidovat? Nikoho jiného než vás neznám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Paroubek (ČSSD): Lze očekávat napínavý výsledek německých voleb

21:01 Paroubek (ČSSD): Lze očekávat napínavý výsledek německých voleb

Když po volbách do Bundestagu v roce 2021 byla vytvořena vláda tří politických stran, v níž se spoji…