Rajchl (PRO): Prosazovat naše národní zájmy vedoucí k naplnění našich vlastních cílů

15.07.2023 16:13 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Západu i Východu.

Rajchl (PRO): Prosazovat naše národní zájmy vedoucí k naplnění našich vlastních cílů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jindřich Rajchl

Když tak sleduji, jak ve Francii migranti pustoší Paříž, napadají babicky s vnučkami či bodají nožem do dětí, jak v Německu napadají personál i návštěvníky na koupalištích, jak v jsou v USA zaplaveny ulice velkých měst bezdomovci závislými na fentanylu, a jak v Holandsku vyhrává soutěž Miss ošklivý chlap s předkusem, tak otevřeně říkám, že na tenhle Západ rozhodně patřit nechci.

Nechci patřit ale ani na Východ.

Za sebe říkám, že je nejvyšší čas sebrat konečně odvahu a otevřeně konstatovat, že už nechceme nikam “patřit”.  Že už se nehodláme dál podbízet žádné světové straně, poslušně zpívat podle jejich not a plnit jejich pokyny.

Že jsme odhodlaní sebevědomě prosazovat naše národní zájmy vedoucí k naplnění našich vlastních cílů.

Že naše místo je pouze a právě zde, v srdci evropského kontinentu a že už nebudeme pracovat za nedůstojné mzdy ve prospěch blahobytu eurosoudruhů, ale začneme zvelebovat naši zem a budovat bohatství občanů České republiky.

Jste PRO?

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Green Deal

Fakt máte za to, že je Green Deal sám o sobě správná věc? V čem přesně bude dobrý, když bude Evropa jediná, kdo bude pravidla respektovat? A nemyslíte, že se zlatá střední cesta měla hledat už dávno, a že ji měl hledat Babiš, než ho podepsal? Lze teď od něj nějak odstoupit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Půta vinen, Starostové musí projít zásadní sebereflexí

13:05 Felcman (Zelení): Půta vinen, Starostové musí projít zásadní sebereflexí

Krajský soud v Liberci dnes vydal rozsudek, dle kterého je hejtman Půta vinen v kauze podvodného dot…