Štěpánek (SZ): V novém roce nás čeká dost práce

06.01.2017 11:19 | Zprávy

Novoroční slovo Petra Štěpánka, starosty MČ Praha 4:

Štěpánek (SZ): V novém roce nás čeká dost práce
Foto: archiv SZ
Popisek: Petr Štěpánek, kandidát Strany zelených

Dobrou zprávou je, že v uplynulém roce byla úplně pokryta poptávka po místech ve školkách, mimo jiné i díky dostavbě Mateřské školy Němčická.

Bylo znovu otevřeno Branické divadlo.

Zateplujeme školské objekty, abychom snížili jejich energetickou náročnost a ušetřené peníze mohli využít ku prospěchu našich obyvatel.
Do rozpočtu hlavního města Prahy se podařilo prosadit několik miliard na zakrytí Spořilovské ulice s parkovou úpravou jako ochranu zdraví obyvatel proti kamionům. Řekli jsme stop hazardu v naší městské části, který vás hodně trápil, a ministerstvo financí již odebralo první licence.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Americký prezident Trump udělal chybu

17:04 Nerudová (STAN): Americký prezident Trump udělal chybu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývoji kolem Ukrajiny.