Tomášek (Soukromníci): Letošní volby - další příležitost, jak se nechat napálit

27.08.2016 15:40 | Zprávy

V minulých volbách nás soukromníky doběhl pan Babiš. Budeme znovu podobnou chybu opakovat?

Tomášek (Soukromníci): Letošní volby - další příležitost, jak se nechat napálit
Foto: Archiv FT
Popisek: František Tomášek, vedoucí kandidát koalice Soukromníků a Svobodných do krajských voleb v Královéhradeckém kraji

Při každém natáčení televizního či rozhlasového „štěku“ jako první vždy zazní otázka : „Řekněte, proč by občané měli volit právě Vás. Máte na to 30 vteřin“. Pro představu, v jaké situaci se vždy ocitnu přikládám náš volební leták, kde je volební program, který má zodpovědět právě otázku proč nás volit. Je maximálně zjednodušený, přesto se do 30 vteřin v žádném případě nevejde.

   

 

 

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Evropská komise musí pomoci s modernizací observatoře na Sněžce

10:21 Zdechovský (KDU-ČSL): Evropská komise musí pomoci s modernizací observatoře na Sněžce

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL, EPP) se spolu s dalšími kolegy obrátil na Evropskou komisi s…