"Tak si to představte: Obtloustlé dítě a celoživotní Havlův protegé (jinak tedy dnešní ministr obrany ČR) Alexandr Vondra, pojede do Clevelandu na pohřeb Ctiradu Mašínovi a přímo na pohřbu (považte!) udělí resortní vyznamenání sedmé kategorie Zlatá lípa (taky to slyšíte poprvé, že?) dvěma největším hrdinům (jednomu žijícímu, druhému zemřelému), které kdy Česko mělo," píše na svém aktuálním blogu Ross Hedvicek, rodným jménem Rostislav Hedvíček.
Jde o českého emigranta a amerického občana žijícího v USA, kam přesídlil z Kanady. Údajně proto, že mu tamější režim příliš připomínal ten československý. Považuje se za několikanásobného disidenta, renegáta i apoštola pravdy a svobody.
Čtěte také:
Mašínové byli z jiného těsta, politici jim škodí, tvrdí rodinný přítel
V České republice je pak tato osobnost známa jako plodný autor celé řady spamů, diskusních příspěvků a dalších forem textů. V nich ostře a mnohdy velmi radikálně kritizoval a kritizuje politické poměry v ČR.
SLEDUJEME téma Mašínové

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Alena Hechtová